Şirket Profili

Firmamız Selen Ltd. Şti. iklimlendirme sektöründe hizmet vermeye 1999 yılında TEMSA ile başlamış olup, sırasıyla TEKNOSA ve en son olarak İKLİMSA kimliği ile 30.06.2009 tarihine kadar bu sektöründe ki 10 yıllık tecrübe ve deneyimimizi siz değerli müşterilerimizle paylaştık.30.06.2009 tarihi itibarı ile sektörde üst segment grubunda yer alan MITSUBISHI ELECTRIC Türkiye distribütörü KLIMAPLUS'la 01.07.2014 tarihine  kadar iklimlendirme sektöründe sizlere hizmet verdik.

01.07.2014 tarihinde  KLIMAPLUS A.Ş’nin  MITSUBISHI ELECTRIC TURKEY A.Ş  ile yasal birleşmesi sonucu marka  kimliğimiz  değişmiş  olup  bu tarihten sonra MITSUBISHI ELECTRIC TURKEY A.Ş adıyla  siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi  hiç aksatmadan devam ettirmekteyiz.


Şirketimizin kuruluş felsefesi takım ruhu içerisinde kaliteli,dürüst teknolojiye uyum sağlayarak,müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha çok uzun yıllar sektör içerisinde bulunmaktır.

MITSUBISHI ELECTRIC TURKEY A.Ş  MERSİN-ERDEMLİ ve MERSİN -SİLİFKE ilçesi yetkili bayii ve servisi  olarak MITSUBISHI ELECTRIC klimaların satış ve servis hizmetlerini başarıyla yürütmektedir.Uygulamış olduğumuz müşteri politikamız sayesinde bölgemizde başarılı satış ve servis sistemimizle yüksek müşteri portföyüne sahibiz.

"Gururumuz şimdiye kadar yaptığımız her işte müşterilerimizin sonsuz memnuniyetleridir. Bundan sonra da dürüstlükten şaşmayan ,sözünü yerine getiren,müşterilerin ve tedarikçilerin her zaman örnek gösterdiği bir firma olmaya devam edecektir..! " www.seleniklimlendirme.com